РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЕРЕД ПРОВЕДЕННЯМ ПРОЦЕДУРИ

ТА ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ ДОГЛЯД   

 

    В ідеалі - слід провести попередню консультацію для обговорення майбутнього перманентного макіяжу, всіх аспектів, які хвилюють клієнта.

   НЕОБХІДНО ПАМ’ЯТАТИ:

- напередодні процедури не приймати алкоголь;

- за 2 години до процедури - не вживати багато рідини, особливо міцної кави;

- за добу - не вживати високоалергенних продуктів;

-  у випадку присутності вірусу герпесу в організмі (а він присутній у 90% людей) необхідно за 1 - 2 дні до процедури перманентного макіяжу губ почати приймати з профілактичною метою протигерпесні препарати, щоб уникнути рецидиву після травматизації губ.

    Після процедури препарат слід продовжувати приймати протягом 3 днів.

 

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ ДОГЛЯД

 

    Першу добу після процедури (ввечері) слід добре промити зону процедури водою з милом, можна протерти антибактеріальним засобом, таким як хлоргексидин. Таке промивання зменшує утворення товстої кірочки з лімфи.

    Ні в я кому випадку не використовувати спиртові розчини та перикис водню!

   Використовувати різноманітні мазі для загоювання (Пантестин, Бепантен плюс, Етоній) не доцільно, адже інтенсивна регенерація знижує приживлення пігменту в шкірі.

    Найкраще заживлення відбувається при сухому догляді.

    Після процедури на губах не слід вживати гарячих напоїв. Губи потребують ретельного догляду – не допускати пересушування. При відчутті стягнутості, сухості можна змащувати тонким шаром вазеліну або спеціального крему для загоєння.

 

   Основні поради щодо догляду протягом тижня після проведення процедури:

– не перевантажувати місце проведення ПМ антибактеріальними засобами, вазеліном, застосовувати їх тільки по мірі необхідності;

- не мочити (крім першої доби після процедури) та не здирати кірки насильно, вони повинні відійти самі, в інакшому випадку можлива нерівномірна пігментація;

- не перекривати зону проведення ПМ декоративною косметикою або тональними кремами;

- не купатися у відкритих водоймах і басейнах;

- не відвідувати солярій та не засмагати на відкритому сонці, ультрафіолет - ворог татуажу, тому у сонячну погоду слід використовувати сонцезахисну косметику;

- не планувати поїздки на море раніше двох – трьох тижнів після проведення процедури.